Bij Displaysenzo kunt u verschillende soorten folderhouders bestellen. De wandfolderhouders zijn speciaal voor een wandpresentatie of bevestiging op gladde oppervlaktes. Ze zijn in verschillende maten, kleuren en soorten te vinden in ons assortiment. Alle wandfolderhouders worden gemaakt van polystyreen en zijn ideaal voor het presenteren van folders, brochures of tijdschriften.
Alles met een formaat van 1/3 A4 presenteert u met deze heldere wandfolderhouder van displaysenzo.
Meer infoWandfolderhouder 1/3 A4 (DIN), deze folderhouder is gemaakt van polystyreen en verkrijgbaar in helder en 12 kleuren. De folderhouder is gemaakt om opgehange te worden aan de muur of wand.
Meer infoDe wandfolderhouder 1/3 A4 heeft een subtiele afwerking, dankzij zijn vernieuwde uiterlijk! Uitermate geschikt om te presenteren aan de wand dankzij de subtiele boorgaten of om te bevestigen op gladde oppervlaktes! Let goed op, dit is een 1/3 A4 maat en dus smal. Wilt u graag de maat A4 kijk dan eens bij onze A4 wandfolderhouder XL.
Meer infoLuxe Wandfolderhouder 1/3 A4. Te gebruiken om al uw folders, flyers en drieluik brochures op een luxe manier te presenteren aan de muur of op de wand.
Meer infoLuxe Wandfolderhouder 3* 1/3 A4 uitermate geschikt om te bevestigen aan de wand. Dankzij het unieke ontwerp geeft het uw folders de uitstraling die ze verdienen. De meervoudige wandfolderhouder kan gemakkelijk bevestigd worden aan de wand en de schroeven/pluggen worden met de folderhouder meegeleverd.
Meer infoEen wandfolderrek is ideaal als u een stijlvolle wandfolderhouder zoekt. Het verschil tussen een wandfolderrek en een houder is het materiaal. Met een folderrek wordt meestal een product van metaal bedoeld, terwijl bij wandfolderhouders vaak aan producten van acrylaat gedacht wordt. Ook de afmeting is van belang, want bij een folderrek aan de wand denkt men vaak aan een grotere houder waar meerdere folders naast elkaar gepresenteerd kunnen worden. De wandfolderhouders zijn vaak losse bakjes waar maar één stapel folders in past.
Een wandfolderhouder kan enkel en alleen aan de wand gebruikt worden. Het verschil met een normale folderhouder zit hem in de manier van ophangen: een balie folderhouder beschikt namelijk over een steunvoet. Als u deze aan de muur zou willen hangen, hangt hij altijd schuin waardoor de folders nooit volledig recht tegen de muur komen te hangen. Met een wandfolderhouder heb je dit probleem niet. De houder is makkelijk te bevestigen aan de muur. De wandfolderhouders beschikken over een handig ophangsysteem. Er zitten namelijk twee boorgaten op de achterzijde van de wandfolderhouder om hem gemakkelijk op te kunnen hangen aan uw muur. Daarnaast kan de houder ook door middel van een zuignap of een bijbehordend koppel-/ ophangelement. Een ander voordeel is dat een folderhouder aan de wand niet veel ruimte in beslag neemt.
Al met al zijn er vele soorten folderhouders te vinden in ons assortiment. Klein, groot, gekleurd, transparant, op de balie of aan de muur: bij Displaysenzo vindt u het allemaal. Heeft u hulp nodig bij het kiezen van de juiste folderhouder, neem dan even contact met ons op. We adviseren u graag.